Tel : 0212 671 13 19 | WhatsApp : 0537 018 10 47 | Email : info@omegailkyardim.com
Tel : 0212 671 13 19 | WhatsApp : 0537 018 10 47 | Email : info@omegailkyardim.com

Hakkımızda

Omega İlk Yardım Merkezi Kurumsal

Hakkımızda

Omega İlk Yardım Kurumsal

Omega İlk Yardım Merkezi 

Omega İlk Yardım Merkezi  Özlem Kutbay tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 4 yıldır faaliyetlerini sürdüren Omega İlk Yardım, sunduğu hizmetlerde evrensel kalite standartlarında mükemmelliği yakalamak, yaratacağı farklılıklarla hizmet sunduğu müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, dünün deneyimlerinin ışığında yenilikçi anlayışıyla kalıcı ve örnek model oluşturarak markalaşmaktadır.

Kalıcı ve örnek model olarak markalaşmayı hedef alan O Mega OSGB; kalite standartlarından, mücadeleden, güvenilirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermeden çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. O Mega OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği denildiği anda akıllara ilk gelen kurumlardan olmakla birlikte birçok kuruma da rol model olmuş bir kuruluştur. Bunun yanında sektör ayırt etmeksizin müşterilerinin beklentilerine hızlı ve güvenilir şekilde cevap veren firma, başarısını müşterilerinden aldığı olumlu izlenimlerle taçlandırmaktadır.

Omega İlk Yardım ailesi, Temel İlk Yardım eğitimi, İlk Yardım Güncelleme Eğitimi, İlk Yardım Eğitici Eğitimi ve Çocuklarda İlk Yardım Eğitimi,İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Hizmeti, İşyeri Hekimi hizmeti, diğer sağlık personeli hizmeti, risk değerlendirmesi hizmeti, mobil sağlık hizmeti, tahliyeli yangın eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi gibi konularda profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Omega İlk Yardım Merkezi

Eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.